Головна
» 2008 » Жовтень » 10

 


 

28 серпня у Кривому Розі відкрився магазин першої національної мережі жіночого одягу Yellow&Blue, колекції для якого створюються за участі відомих українських дизайнерів: Олексія Залевського, Наталі Глазкової, Олени Даць, Світлани Бевзи, Віктора Анісімова, Ірини Каравай та інших.


Yellow&Blue – це мережа магазинів жіночого одягу, що належить міжнародній компанії Desined Mode, яка створювалася в Україні з метою продуктивної творчої співпраці з вітчизняними дизайнерами. Yellow&Blue провадить активну експансію власних концептуальних магазинів дизайнерського одягу для жінок на всі обласні центри України. Вже відкрито магазини у Дніпропетровську, Львові (на 5 поверсі ТЦ Магнус), Кривому Розі, Донецьку, на черзі – Одеса, Київ, Запоріжжя та Харків. Yellow&Blue тільки починає свій розвиток, але вже бачить своє майбутнє в Європі та прагне задовольнити підвищений інтерес Заходу до української моди.


Компанія засновник – Desined Mode – це перший професійний баєр в Україні, що розвиває власну мережу фірмових магазинів під загальним брендом Yellow&Blue. Компанія укладає угоди з дизайнерами про створення окремих колекцій, що відшиваються обмеженим тиражем, і продає їх у свої ... Читати далі
Просмотров: 1207 | Дата: 10.10.2008 | Рейтинг: 4.0/1 | Комментарии (0)


З 1997 року, коли світу моди в Україні надали чіткого формату завдяки створенню тижня прет-а-порте, дизайнери стали активними "гравцями, в першу чергу, національного культурного простору. Дизайнерський український одяг завжди ніс в собі як відзнаки світових модних трендів, так і переконливу творчу складову індивідуального стилю. Яскравого, непересічного, зрозумілого без перекладу.

Сьогодні в країні готується Закон про Національний Культурний Продукт. Згідно з проектом Закону про НКП складовими цього Культурного Продукту вже названі кіно, театр, музика, телебачення... А мода? Вона знову за межами державних інтересів. Але Кіра Муратова та Роман Балаян творили свої фільми у співпраці з українськими дизайнерами. В чиїх костюмах перемогла Руслана на Євробаченні? Саме партнерству з українською модою завдячують своїми яскравими образами учасники телепроектів "Шанс, "Танці з зірками, герої популярних новорічних мюзиклів. А покази українських дизайнерів в США, репортажі про які були розповсюджені американськими телеканалами, розміщені в Washington Post та інших авторитетних виданнях? Хіба вони спрацювали на імідж України менше, ніж офіційні візити чиновників? Та й, до речі, не коштували державі ні копійки. І це крім, власне, Тижня моди, який виник найпершим на теренах Східної Европи. Тиждень, який вже другий десяток років стабільно проходить ... Читати далі
Просмотров: 1261 | Дата: 10.10.2008 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

Швидкий перехід

Форма входуПошук

Друзі сайту

Волосся харчування

Міні-чат

200

Статистика


Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2024 | Хостинг від uCoz