Сукня нареченої - мода, забобони і весільна індивідуальність
Вибір весільного плаття - справа відповідальна. Кожній нареченій хочеться бути неповторною, найкрасивішою і ніжною. Про весільному вбранні дівчатка починають фантазувати ще тоді, коли у них немає навіть натяку на особисте життя. І тому перше, про що думає дама, яка отримала пропозицію руки і серця: яку сукню вибрати?
Ось про прикмети, пов'язаних з сукнею нареченої, про модні тенденції та
про те, як підкреслити свою індивідуальність, розповість сьогодні
Passion.ru.
Весільна мода 2013
Вже кілька років весільна мода відрізняється повною демократичністю.
Білі сукні з обов'язковою фатою поступаються своє законне місце
фісташковим, червоним, рожевим, блакитним, сталевим і навіть чорним. Та й традиційна довжина в підлогу вже не так актуальна. Якщо раніше коротке весільне плаття вважалося поганою прикметою, то тепер міні цілком припустимо.
Також в моді весільні сукні в стилі ретро або вантажу.
Спідниця дзвоном і широкі пояси з 50-х років минулого століття і строгі
міні-сукні з 60-х сусідять із справжніми витворами мистецтва - платтями
в стилі придворних дам XVIII і XIX століть.
Дизайнери прикрашають плаття нареченої перлами, стразами, кількістю мережив. Величезною популярністю користуються наряди, цілком виконані з мереживного полотна.
Проте останнім часом весільна мода, залишаючись демократичною, все ж міняється. Вона тяжіє до витонченості, до легкості і легкості. Все більше і більше наречених відмовляються від важких, багатошарових кринолінів на користь струмуючих невагомих суконь.
Легкість низу підкреслює відкритий верх. Плаття робляться або взагалі без бретелей, або зав'язуються на шиї. Відкриті руки, плечі і спина не перетворюють весільне вбрання в вульгарний. Більш того, подібний фасон чудово виглядає і на маленьких, і на високих дамах.
Як і раніше актуальний А-силует і фасон «Русалка». Однак «хвіст» такий «русалки» стає менш пишним. Перевага віддається двошаровим спідницям.
Модні дизайнери пропонують також сукні в грецькому стилі і рекомендують не залишати без уваги силует «пісочний годинник». Причому пояса в таких сукнях робляться контрастного кольору, найпоширеніші кольори - металік і чорний.
Дами після 25, особливо ті, які до весілля жили зі своїм обранцем у
цивільному шлюбі, все частіше вибирають не білосніжні сукні, а наряди
кольору слонової кістки або шампанського.
У наш час досить часто можна побачити наречену без фати . І це теж сучасна модна тенденція. Символ невинності замінюють діадемами, обідками і квітами. У моді і капелюхи: широкополі для розпущених волосся і вуалетки в якості додаткового прикраси складних зачісок.
Говорячи про весільній моді, було б несправедливо пройти повз трьох дам, які для багатьох наречених стали «законодательницами».
Це Кейт Мідлтон (герцогиня Кембриджська, дружина герцога Вільяма),
Шарлін Уіттсток (дружина князя Монако Альбера II) і Крістен Стюарт,
вірніше, її героїня - Ізабелла Свон із саги «Сутінки».
Весільні вбрання цих красунь копіюють і, швидше за все, будуть копіювати ще довго.
Навряд чи в наступаючому 2013 весільна мода кардинально зміниться. Жіночність і ніжність залишаться превалюючим напрямком.
Індивідуальність весільного вбрання
Природно, кожна наречена мріє про те, щоб її вбрання було модним, але при цьому ще і несхожим на вбрання інших наречених. Погодьтеся, прикро, приїхавши в ЗАГС, виявити там даму в точно такому ж платті. Щоб цього уникнути, підбирайте весільну сукню, виходячи з власної індивідуальності. Виділіть рису характеру або особливість своєї зовнішності, яку хочете підкреслити, і шукайте відповідний наряд.
Можна «пограти» і з аксесуарами. Адже кожній жінці відомо, що навіть два однакових плаття виглядають по-різному, якщо до них підібрати різні прикраси. І, до речі, кращим «аксесуаром» може стати наряд нареченого. Це суджений не повинен бачити ваш наряд до весілля, а ви вільні допомогти йому у виборі костюма, орієнтуючись на своє плаття.
Прекрасно виглядає пара, у якої весільні вбрання одного кольору. Також виграшним варіантом буде бутоньєрка в кишені піджака нареченого, що поєднується з букетом нареченої.
Як варіант: наречена в сукні кольору слонової кістки, в білому
повітряному палантини і з каскадним букетом з білих, бузкових та рожевих
троянд. Наречений - у білому костюмі, рожевою сорочці і з бузковим проліском в бутоньєрці.
Також ви можете самостійно розробити дизайн сукні, замовивши його потім в ательє, або звернутися до модного кутюр'є. Однак якщо фінанси не дозволяють вам подібне марнотратство, зробіть акцент на прикрасах. Як вже говорилося, в моді різні капелюшки. А ще актуальні віяла, великі і довгі сережки, об'ємні браслети з перлів.
І щоб закінчити розмову про весільній моді, дозвольте дати вам один
маленький рада: вибираючи сукню нареченої, прислухайтеся тільки до себе,
до своїх відчуттів і перевагам. В крайньому випадку, можете попросити поради у мами.
А ось думку подруг краще не довіряти.
Справа в тому, що кожна жінка бачить весільну сукню як таке, а не
стосовно до іншої жінки, тому вам стануть нав'язувати ті наряди, які
подобаються подрузі і, швидше за все, пішли б їй, а не вам
А тепер поговоримо про те, що рекомендують нареченим багаторічні традиції.
Є кілька прикмет, які краще дотримуватися хоча б для того, щоб на
весіллі якась забобонна гостя не зіпсувала вам настрій своїми
«пророцтвами».
Сама «знаменита» прикмета: наречений не повинен бачити наречену у весільній сукні до зустрічі в РАГСі.
І, до речі, багато дівчат, щоб дотримати цю прикмету, навіть якщо
живуть зі своїми женихами в цивільному шлюбі, зберігають куплене плаття
поза стінами їхнього спільного будинку. А напередодні весілля їдуть до родичів або подруг.
Менш поширена, але має місце бути прикмета: наречена до дня весілля не
повинна бачити себе в дзеркалі в повному весільному вбранні і в фаті. Втім, якщо ви не надягнете всього одну деталь передбачуваного весільного вбрання, то прикмета вже не діє. Можна, наприклад, не надягати нижню білизну або рукавички.
На ногах нареченої повинні бути закриті туфлі, а не босоніжки, тоді родина буде багатою. І щастя нікуди не «витече». Цю прикмету теж можна «обійти». Поносіть босоніжки будинку за кілька днів до весілля , вийдіть в них на сходову клітку, тоді прикмета не спрацює - ви направите негатив в іншу сторону. Тим більше що виходити заміж у неновою взуття - на щастя. А взування, надіта пару раз до торжества, цілком може вважатися «старої».
До весільного плаття не надягають блакитні топази - вони провокують розлуку. І це прикмета вірна. Топаз - камінь підступний, так що краще не ризикувати.
Раніше вважалося, що у весільному вбранні варто уникати перлів, так як він приносить сльози. Однак на штучні перли дана прикмета не поширюється. Та й погляд на натуральний давно помінявся. Головне - не надягайте всього одну перлинки. Цей «камінь» носиться тільки у зв'язці.
Весільне плаття не надягають через ноги. Тільки через голову.
Весільне плаття після весілля не продають і не викидають. Це до розлучення. Ось чому переважніше виходити заміж у своєму, а не у взятому напрокат плаття.
Весільне вбрання можна давати міряти навіть після одруження. Це теж обіцяє швидке розлучення.
Надягати нареченій на весілля не сукня, а костюм - до роздільної життя з чоловіком. Те ж саме стосується і окремого корсета зі спідницею.
Народна прикмета рекомендує нареченій в день одруження на весільному платті зробити два стібки синіми нитками - від пристріту.
***
Ось, мабуть, і всі основні прикмети, пов'язані з сукнею нареченої. Залишається тільки додати, що, незважаючи на всі марновірства і поради, ваше щастя - у ваших руках. І не варто напередодні весілля забивати собі голову негативними установками. Все одно в день свого одруження ви будете найкрасивішою і найщасливішою нареченою. Але сукню, фату і кільце все ж міряти нікому не давайте.
Довгої вам любові і казкової весілля!